Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Rynek

Rynek

Siedziba ośrodka

Opatów

Rynek noca

Opatów

Informacje

Artykuły

 • Informacja wyróżnione

  Od 1 września 2021 do 15 września 2021 można składać wnioski w urzędzie miasta i gminy w Opatowie o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w formie stypendium szkolnego.
  Wniosek może złożyć rodzic, opiekunowie prawni niepełnoletniego ucznia, pełnoletni uczeń .
  Postawa prawna jest: Ustawa z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz.U z 2020 r.poz.1327 z późn.zm.) oraz uchwała rady Miejskiej w Opatowie nr XLVI/335/2006 z dnia 29 września 2006 roku w sprawie uchwalania regulaminu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Opatów.
  Wszelkich informacji dotyczących stypendium szkolnego udzielają pracownicy UMiG opatów pod numerem telefonu 15-8681324.

  Czytaj Więcej o: Informacja
 • STYPENDIUM SZKOLNE

  Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatowie informuje , iż od 1 stycznia 2022 roku w związku z powierzeniem nowych zadań będzie realizował świadczenia w postaci stypendium szkolnego.
  Wnioski o w/w świadczenia wraz z kompletem dokumentów należy składać w siedzibie tut. Ośrodka. Wszelkie informacje dotyczące stypendiów szkolnych udzielają pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatowie pod numerem telefonu 158681302.
  Stypendium szkolne jest jedną z form pomocy materialnej o charakterze socjalnym. Przyznaje się je na podstawie przepisów ustawy o systemie oświaty- Ustawa z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty.

  Czytaj Więcej o: STYPENDIUM SZKOLNE